Головна сторінка » Проекти, конкурси, презентації

Маріупольські міські бібліотеки перемогли у конкурсі на створення PR-офісу

Напередодні Нового року бібліотеки Маріупольської централізованої бібліотечної системи для дорослих отримали подарунок! Вони стали переможцями конкурсу “Регіональні піар-офіси сучасних бібліотек”, організованого програмою “Бібліоміст” за підтримки громадської організації “Центр Медіареформ”.

Центральна бібліотека ім. В.Г. Короленка увійшла в десятку кращих, серед яких: Житомирська обласна бібліотека для дітей, Волинська обласна бібліотека для дітей, Сумська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Н. Крупської, Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека, Запорізька обласна бібліотека для юнацтва, Централізована система публічних бібліотек міста Слов'янська Донецької області, ЦБС міста Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, Барська районна бібліотека, Кіровоградська міська централізована бібліотечна система. Це — головні бібліотеки регіональних піар-офісів, кожен з яких включає в себе 5 бібліотек-учасниць. Для успішного функціонування кожному піар-офісу програма “Бібліоміст” виділила по одному ноутбуку.

Конкурс «Майстер бібліотечної інфографіки»

infografika

Конкурс «БібліоКіноФест: Кадри вирішують все»

Співробітники бібліотеки підготували відеоролик «Формула успіху», який  представили на конкурс  «БібліоКіноФест: Кадри вирішують все», організований Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у рамках програми «Бібліоміст» за підтримки української бібліотечної асоціації, Міністерства культури України та Національної парламентської бібліотеки України.  

Мета відеоролика - показати, як бібліотека допомагає зробити талант творчих людей відкриттям в очах  рідних,  друзів, колег, сусідів. А також продемонструвати для мільйонної глядацької аудиторії Інтернету кращі колекції експозицій «Мобільної галереї». Кожна представлена робота  - індивідуальна. Тут і політ фантазій, і майстерність, бажання й вміння виразити своє ставлення до життя. Насолоджуйтеся красою представлених картин.

Якщо у вас є роботи, і ви бажаєте оформити виставку – запрошуємо до мобільної галереї читального залу центральної бібліотеки.

 

Майстер бібліотечної інфографіки