Головна сторінка » Маріупольський регіональний піар-офіс

Маріупольський регіональний PR-офіс

Реалізація проекту стала можливою завдяки перемозі ЦБС для дорослих м. Маріуполя разом з бібліотеками-партнерами у конкурсі проектів «Регіональні піар-офіси сучасних бібліотек» за фінансової підтримки програми «Бібліоміст» та експертної підтримки ГО «Центр Медіареформ».  Маріупольський піар-офіс об'єднав 5 міських бібліотек: Для успішного функціонування кожному піар-офісу програма “Бібліоміст” виділила по одному ноутбуку. Завдання піар-офісів - регулярна робота з журналістами для донесення до широкої аудиторії інформації про модернізацію бібліотек регіону.

Протягом трьох місяців Маріупольська ЦБС для дорослих і дев’ять бібліотек із різних областей України в межах проекту «Регіональний піар-офіс сучасної бібліотеки» плідно співпрацювали з місцевими засобами масової інформації. Головна мета утворених піар-офісів - просування бібліотек в медіапросторі.

Після реалізації проекту на підсумковому семінарі, що проходив в м. Києві, Маріупольський регіональный піар-офіс (5 бібліотек-філіалів на чолі з ЦБ ім. В.Г. Короленка) визнано кращим в Україні.

Команда піар-офісу сформована з фахівців 6 бібліотек Маріуполя: Керівник піар-офісу -  Інна Шульга.

4

 

Медіа-блог проекту

Проект у facebook