Правова допомога
Існуюча правова система України заплутана настільки, що навіть досвідченому юристу не просто орієнтуватися в частоколі існуючих нормативних актів. Багато законодавчих актів незабаром після прийняття змінюються, доповнюються або зовсім скасовуються. Та й правова культура населення залишає бажати кращого. На жаль, громадяни згадують про свої права тільки тоді, коли вони порушуються з яких-небудь причин. Куди звернутися людині, у якого немає коштів на оплату послуг юридичних фірм, немає Інтернету вдома і особливих навичок роботи з правовими документами? Таким загальнодоступним місцем є бібліотека.
У Центральній міській публічній бібліотеці ім. В.Г. Короленка не тільки допоможуть знайти потрібний документ, причому, в сучасній редакції з усіма змінами і доповненнями на сьогоднішній день, але і тут же роздрукують або скопіюють на будь-який вид носія.
З 6 жовтня на базі бібліотеки розпочинає роботу Юридична клініка. Правову консультацію можна отримати щосереди з 15.00 до 17.00 Чекаємо вас за адресою:
Вул. Грецька, 43. Орієнтир – колишня будівля Укрсоцбанку
Тел. для довідок 0972724949

 

01 Жовтня 2021