Історія успішного проекту

Подарунком під ялинку для бібліотекарів Центральної міської бібліотеки ім. В.Г. Короленка стала звістка про отримання нового гранту від Міжнародної організації міграції та ще й продовження фінансування попереднього вдалого проекту. Ура! Майже півмільйона гривень на втілення наших ідей!

Що ж чекає містян з цього приводу? Яка користь місту?

Втілення проекту відкриває Новий простір бібліотеки, який буде обладнано всім необхідним для комфортної роботи та відпочинку – зручними меблями, презентаційною залою (для тренінгів, семінарів, освітніх програм), Wi-Fi, доступом до оргтехніки, повністю оснащеною  швейною майстернею, місцем для заняття музикою, зонами відпочинку, міні-спортзалом з тренажерами, кухонною зоною тощо. Атмосфера буде наповнена затишком і натхненням. Всіх бажаючих чекатимуть майстер-класи з миловаріння,  виготовлення свічок,  фом-флористики,  виготовлення прикрас з фоамірану, майстер-клас в техніці скрапбукінг та багато іншого, незвичайного і корисного.

Практично в будь-який час сюди зможуть приходити люди і отримувати допомогу. Тут працюватимуть юрист, психолог, арт-терапевт, а також будуть проводитись  групові заняття – з фінансової грамотності, догляду за собою, кулінарії, з основ медичних знань, документознавства і багато іншого. Головне – все безкоштовно.

         Проект  «Воркплейс «Ключ».  У Маріуполі  втілюється вперше. У нас вже є волонтери, які підтримують нас і готові стати наставниками. Серед відвідувачів бібліотеки багато внутрішньо переміщених осіб, людей з інвалідністю, соціально незахищених груп населення, діти, молодь, національні меншини, людей літнього віку та інших представників громади міста. Впроваджуючи цей проект, ми ставимо за мету: розширити спектр освітніх та соціальних послуг, знизити рівень стресу у людей, допомогти  отримати нові навички і знання, розвинути здібності для подальшого впровадження, знайти нових друзів, допомогти визначити можливості додаткового заробітку, сприяти корисному дозвіллю і позитивному іміджу міста.

Проект починається з січня 2019 року. Отже, чекаємо всіх у Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Короленка. Слідкуйте за нашою афішою та оголошеннями у ЗМІ, в групах Фейсбуку: «MrpLife: знайомимось, гуртуємось, розвиваємось», «Workplace "Ключ"» та «Центральна міська бібліотека ім. В.Г. Короленка м. Маріуполь» 

Щира подяка Міжнародній організації з міграції за величезну допомогу у втіленні всіх наших ідей на благо суспільства. А головною нагородою для нас буде –  обличчя людей, залучених в процес творчості, пізнання, корисного дозвілля і подарованого відчуття того, що ти не один.

21 Грудня 2018