Книги на будь-який смак

top5 Травневу рейтингову виставку «ТОП-5 книг, вартих вашої уваги» працівники Центральної бібліотеки ім. В.Г. Короленка постаралися зробити максимально різноманітною. Такою, щоб кожен читач зміг знайти щось особисто для себе.

Неодмінно зацікавлять широку аудиторію дві новинки у рейтинговому списку. Це книги Євгена Магди «Гібрідна війна. Вижити і перемогти» та Бориса Гуменюка «Блокпост. Вірші. Новели. Публіцистика». Для кого ці книги? У першу чергу – для тих, хто не лишається байдужим до долі своєї країни, хто ставить питання та відшукує на них відповіді. Різниця лише у тому, що Євген Магда розповідає про аспекти  гібридної  війни, аналізує причини та зазначає головні прояви агресії з позицій політичного експерта, Борис Гуменюк же виступає як поет та публіцист. Вам, шановні читачі, лишається тільки обрати – чий стиль оповідання є більш співзвучним вашому світосприйняттю.

Веде розповідь про історію нашої малої батьківщини і Віктор Сухоруков. Але у його книзі «Приключения маленького меня. Рассказы о Мариуполе, которого уже нет и никогда не будет» вона дещо віддалена від сьогодення і підсвічена легкою ностальгією. Усі, хто цікавиться життям рідного міста, знайдуть у цій книзі оповіді про Маріуполь 50-60-х років минулого століття.

І нарешті, є на виставці дві «гості» з Америки – книги Чака Паланіка «Уцелевший» та Меделін Ру «Приют». Описувати першу – марна робота. Адже шанувальники Паланіка знають, що у цього загадкового, мінливого автора завжди приховано у рукаві якийсь фокус. Залишається тільки прийти та особисто познайомитися з історією життя єдиного вцілілого члена дивної релігійної спільноти… А ось «Приют» - це невеличкий сюрприз для усіх любителів містики та фентезі, а також – прихильників трилогії «Дім дивних дітей». Роман з елементами жаху та трилеру навіть на обкладинці містить присвяту: «Усім шанувальникам книги Р. Ріггза «Дім дивних дітей»».

Тож, приходьте, обирайте, читайте! Книги на будь-який смак чикають саме на вас!

 

01 Травня 2017