Візит консулу

13 січня 2012 року Центральну міську бібліотеку ім. В.Г. Короленка відвідала делегація Генерального консульства Греції в Маріуполі на чолі з генеральним консулом Димитрісом Папандреу. Ціль візиту - знайомство з діяльністю установи культури. Для почесних гостей була проведена екскурсія бібліотекою, представлена  мультимедійна презентація «Греки Приазов'я».

dsc_0604

Бібліотекарі Інтернет-центра  розповіли представникам консульства Греції про інформаційні ресурси центра та його можливості для користувачів, ознайомили із власними електронними базами даних. Особливий інтерес у гостей викликали  добірки матеріалів про Грецію, греків Приазов'я,  представлені на абонементі й у читальному залі.

dsc_0632

Після екскурсії Генеральний консул Греції Димитріс Папандреу  зустрівся з директором Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Маріуполя, заслуженим працівником культури України Людмилою Василівною Гурковою. Головною темою переговорів стали перспективи співробітництва між бібліотеками Маріуполя і консульством Греції в Маріуполі в сфері популяризації новогрецької мови. Перший крок у цьому напрямку зробив пан консул, передавши в дарунок бібліотеці книги грецькою мовою.

3

У ході візиту гостеві із Греції було вручено іменний квиток Почесного читача.

17 Січня 2012