Правові новини для переселенців

 1. Контактна інформація про державні і громадські установи, які займаються питаннями ВПО
 2. Нормативно-правова база.
 3. Реформування органів юстиції.
 4. Актуальні питання діяльності нотаріату щодо оформленням  спадщини після осіб, які проживали та померли на тимчасово неконтрольованій території або були зареєстровані, як внутрішньо переміщені особи.
 5. Порядок отримання свідоцтва про народження чи смерть особи, яка народилася або померла на тимчасово окупованій території України.
 6. Зразок заяви про встановлення факту народження дитини.
 7. Зразок заяви про становлення факту смерті
 8.  

  Абітурієнту

Шановні абітурієнти - 2017!

На допомогу вам співробітники бібліотеки підготували основні діючі та нові законодавчі акти щодо вступу до вищих навчальних закладів та підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Бажаємо здійснення ваших мрій!

 (Папка буде поповнюватися новими документами)

 


Про вищу освіту : Закон України № 1556-VII від 1 липня 2014  
 
Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році

Про внесення змін  до наказу Міністерства освіти і науки № 1272 від 20.10.2016 
 
Подання до розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів України в 2016 році
 
Про затвердження нормативно-правових актів щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти в 2013 році  

Технічний опис сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання та інформаційної картки до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання
 
Зовнішнє незалежне оцінювання – 2017 Графік

   

  Соціальний захист сім’ї

  Основні та нові законодавчі акти до Дня родини в Україні

  8 липня відзначається День родини в Україні. Майже кожна родина рано чи пізно стикається з певними труднощами, вони можуть стосуватися майнових прав подружжя, наслідування, державних виплат на дітей, соціальної допомоги, відпусток та багатьох інших питань права.

  Ми підготували для вас підбірку основних та нових законодавчих актів стосовно різних сфер родинних відношень. Ви маєте змогу отримати всі документи у сучасній редакції із всіма змінами та доповненнями на 01.07.15 р. Всі документи – з ліцензійної бази «Нормативні Акти України».