Правові новини для переселенців

 1. Контактна інформація про державні і громадські установи, які займаються питаннями ВПО
 2. Нормативно-правова база.
 3. Реформування органів юстиції.
 4. Актуальні питання діяльності нотаріату щодо оформленням  спадщини після осіб, які проживали та померли на тимчасово неконтрольованій території або були зареєстровані, як внутрішньо переміщені особи.
 5. Порядок отримання свідоцтва про народження чи смерть особи, яка народилася або померла на тимчасово окупованій території України.
 6. Зразок заяви про встановлення факту народження дитини.
 7. Зразок заяви про становлення факту смерті
 8.  

  Абітурієнту

 

 1. Про вищу освіту : Закон України № 1556-VII від 1 липня 2014
 2. Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2018 році
 3. Додаток 2 до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році. Пункт 5 розділу ІІІ
 4. Додаток 3 до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році.
 5. Перелік спеціальностей, прийом на навчання за якими здійснюється з урахуванням рівня творчих та/або фізичних здібностей вступників
 6. ПОРЯДОК подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти України в 2018 році.
 7. ТАБЛИЦЯ переведення середнього бала документа про повну загальну середню освіту, обрахованого за 12 бальною шкалою в шкалу 100-200
 8. Технічний опис сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання та інформаційної картки до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання

 

Соціальний захист сім’ї

Основні та нові законодавчі акти до Дня родини в Україні

8 липня відзначається День родини в Україні. Майже кожна родина рано чи пізно стикається з певними труднощами, вони можуть стосуватися майнових прав подружжя, наслідування, державних виплат на дітей, соціальної допомоги, відпусток та багатьох інших питань права.

Ми підготували для вас підбірку основних та нових законодавчих актів стосовно різних сфер родинних відношень. Ви маєте змогу отримати всі документи у сучасній редакції із всіма змінами та доповненнями на 01.07.15 р. Всі документи – з ліцензійної бази «Нормативні Акти України».