Головна сторінка » Туристичне краєзнавство


Шановні мешканці та гості міста!

Останніми роками спостерігається зростання інтересу громади до туристичного краєзнавства, яке пов'язане з подорожуванням по рідному краю. Захоплення викликають його визначні пам'ятні місця, заповідні тропи. Туристичні маршрути сприяють поширенню знань серед населення про рідний край, його природу, історію, культуру тощо.

На землі є міста, чий вік вимірюється тисячоліттями, чия історія писалася на бересті й пергаменті, міста, славні своїм історичним минулим, шедеврами архітектури, красою священних храмів або великими художніми галереями, прекрасними садами і парками. Здавалося б, яка може бути історія у міста, якому не так давно перевалило за 200? Але, незважаючи на молодість, історія Маріуполя - тема дуже популярна. А вже скільки таємниць, виявляється, зберігає наше місто!

     Давайте разом спробуємо погортати сторінки його історії з найдавніших часів до наших днів, познайомимося з іменами людей, які прославили наше місто своїми досягненнями. Пройдемося по тінистих вуличках міста і заглянемо в старовинні будівлі, які є архітектурними пам'ятниками тощо.

Ми пропонуємо Вашій увазі серію віртуальних туристично-краєзнавчих маршрутів «Місто на долоні». Приємного перегляду.