Головна сторінка » Конкурси, проекти

 

 • Всеукраїнські
1 Програма сприяння Парламенту

Програма сприяння Парламенту України, що підтримується Агентством США з Міжнародного розвитку (USAID), сприяє Парламенту в досягненні більшої прозорості його роботи та покращенні доступу громадян до законотворчого процесу. Детальніше..

 

2Бібліоміст

Проект "Бібліоміст" покликаний перетворити публічні бібліотеки на сучасні громадські центри та підвищити роль бібліотек в українському суспільстві. Детальніше..

 

 

3Маріупольський PR-офіс сучасних бібліотек

Реалізація проекту стала можливою завдяки перемозі ЦБС для дорослих м. Маріуполя разом з бібліотеками-партнерами у конкурсі проектів «Регіональні піар-офіси сучасних бібліотек» за фінансової підтримки програми «Бібліоміст» та експертної підтримки ГО «Центр Медіареформ».. Детальніше..

 

 

13Міжнародний фестиваль документального кіно

Наприкінці 2015 року ЦБ ім. В.Г. Короленка отримала перемогу в спільному конкурсі програми «Бібліоміст» та Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA  Детальніше..

 

 

21Міжнародний проект Lib-web-cats

Lib-web-cats – міжнародний Довідник бібліотек та автоматизованих бібліотечних систем, які вони використовують. Детальніше..

   

  europa«Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеці» за підтримки УБА та Європейського Союзу (програма Еразмус+ Жан Моне).

  Мета проекту: створити та організувати при центральній публічній  бібліотеці ім. В.Г.Короленка активну діяльність Пункту європейської інформації для надання мешканцям Маріуполя інформаційно-просвітницьких послуг і популяризації знань про ЄС, європейські цінності та європейський вибір України.

  Детальніше..

 

1mrpl«Маріуполь Life: Знайомимось, гуртуємось, розвиваємось»

Проект спрямований на згуртування населення навколо розв’язання проблем комунікації, екології та дозвілля та інтеграцію внутрішньо переміщених осіб (ВПО) і осіб, які постраждали від конфлікту на сході України, а також посилення можливостей об’єктів соціальної інфраструктури.

Детальніше..

   

  mir«Слухати, щоб бачити»

  Проєкт може частково реалізувати права на розваги і дозвілля людей з функціональними обмеженнями по зору. В ході реалізації проєкту жителі міста отримають  нову бібліотечну інклюзивну послугу – спеціально обладнані місця для перегляду кінофільмів з тіфлоперекладом. Це ще один крок у реалізації міської цільової програми «Доступний Маріуполь».

  Детальніше..

 

 • Міські

 

 

 

 • Бібліотечні
docuclubДискусійний кіноклуб "Docudays UA"

Проект Дискусійний кіноклуб "Docudays UA" має на меті навчити молодь бути особистістю, не підкорятися стадним інстинктам, мати свою думку і відстоювати її, навіть якщо вона протилежна більшості, аналізувати, відчувати, думати... Детальніше..

 

english«Недільний вечір англійською»

Проект «Недільний вечір англійською» має на меті навчити всіх бажаючих швидко і легко спілкуватися англійською.... Детальніше..

 

egov«Від влади до громади через е-урядування»

Проект «Від влади до громади через е-урядування» має на меті надати можливість кожному  користувачу брати участь у формуванні та реалізації державної (місцевої) політики, створенні та обговоренні законів, брати участь у політичних процесах, звертатися до державних установ для одержання необхідної інформації. Використовуючи при цьому інформаційні технології для двостороннього інтерактивного зв’язку між органами влади і громадянами, якими сьогодні володіє кожен співробітник бібліотеки...... Детальніше..