Головна сторінка » Клуби та об'єднання

Кіноклуб Docudays UA

У дискусійному кіноклубі Центральної міської бібліотеки ім. В.Г. Короленка Docudays UA кожен бажаючий може підвищувати свою інформаційну грамотність в області права. Бібліотечна кіноклубна медіапросвіта вчить правилам дискусії, критичного мислення. Документальні фільми, пропоновані для перегляду в кіноклубі з колекції Міжнародного фестивалю Docudays UA з прав людини, дуже різні за змістом, сюжетом, технологією. Вони зачіпають різні теми і проблеми, цікаві та корисні не тільки з точки зору правової просвіти, але і як твори документального кіномистецтва. Фільми вчать робити усвідомлений вибір між якісним кіно і так званим ширвжитком, формуючи активну соціальну і громадянську позицію у глядача. Всі покази фільмів обов'язково супроводжуються правопросвітницькими заходами: дискусіями, зустрічами з експертами та правозахисниками. Документалістику Docudays UA неможна подивитися по телевізору або скачати з Інтернету, авторські права на фільми належать фестивалю. Кіноклуб працює кожну першу неділю місяця о 13.00. Телефон для довідок 34-42-71

1

2

3

"Вечір у неділю з англійською"

Клуб «Вечір у неділю з англійською» , створений для людей, які мають базові знання англійської мови і не мають можливості практикувати свої навички через відсутність мовного спілкування та мають бажання розвивати свою англійську. В клубі вони зможуть спілкуватися, збагачувати свій лексичний запас, дізнаватися багато нового і цікавого про англійську літературу, культуру, мистецтво та ін. Засідання клубу відбуваються двічі на місяць під керівництвом досвідченого викладача. Телефонуйте: 34-42-71.

1

2

3

Ігротека в бібліотеці

Запрошуємо усіх у нову еру розваг!

Сенсорні ігри нового покоління Xbox + Kinect та музичний килимок X-TREME Dance PAD здивують вас своїми можливостями, вони дозволять управляти іграми за допомогою жестів та рухів тіла!

Оберіть самі – гонки, стратегії, імітації спортивних турнірів і танці. Ваш відпочинок пройде активно і весело!

Вас чекають настільні топові ігри:

* вибухові і шалено веселі - «Зрозумій мене», КА-ЗА-ЗЯ-КА, Твістер;

* стратегічні, економічні для досвідчених гравців і новачків - «Битва інтелектів», «Монополія»,  «UNO» та ін.

Вони допоможуть зануритися в атмосферу світу fantasy і стати профі у вирішенні головоломок. Відчуй себе переможцем!

Приємну і затишну атмосферу доповнить безкоштовний Wi-Fi.

Чекаємо на вас! Приходьте з друзями, з сім'ями.

Знаємо точно: кожен знайде для себе щось цікаве!

Приєднуйтесь та слідкуйте за новинами у  Вконтакте https://vk.com/club103051497

3

4

5

2

1

Клуб за інтересами "HAND MADE"

Клуб за інтересами «HAND MADE» - це відкрите громадське об'єднання любителів рукоділля, бажаючих розвивати свої творчі здібності.
Клуб розрахований на широку аудиторію.
Мета клубу: розширення кола спілкування, допомога в розкритті творчого потенціалу, освоєнні нових видів рукоділля та обмін досвідом.
Програма клубу розроблена на рік з урахуванням побажань членів клубу. Програма включає: майстер-класи з папероплетіння з газетних трубочок, паперокручення (квіллінг, модульне орігамі), виготовлення букетів з гофрованого паперу та ін.
Для проведення майстер-класів запрошуються досвідчені рукодільниці міста.

Засідання клубу відбуваються щонеділі з 12-00 до 14-00 в читальній залі Центральної бібліотеки ім. В. Г. Короленка.

1

2

3

Клуб вихідного дня "РАКУРС"

Клуб вихідного дня «Ракурс» - це відкрите громадське об'єднання жителів Маріуполя, любителів кіно і літератури, яке є добровільним, самоврядним.
Клуб розрахований на широку аудиторію.
Мета клубу:
Створення умов для цікавого і корисного дозвілля, повноцінної реалізації особистості в умовах атмосфери позитивної критики та обговорення кіно і літератури серед членів клубу.
Кіносеанси відбуваються в секторі періодичних видань Центральної бібліотеки ім. В. Г. Короленка. У програмі передбачається показ документальних і художніх стрічок, авторського кіно, екранізації літературних творів.
Акцент в програмі зроблено на класику - українську, радянську і зарубіжну.
Режим роботи: щосуботи з 14-00 до 16-00, вхід вільний.

4