Головна сторінка » Клуби та об'єднання

Кіноклуб Docudays UA

У дискусійному кіноклубі Центральної міської бібліотеки ім. В.Г. Короленка Docudays UA кожен бажаючий може підвищувати свою інформаційну грамотність в області права. Бібліотечна кіноклубна медіапросвіта вчить правилам дискусії, критичного мислення. Документальні фільми, пропоновані для перегляду в кіноклубі з колекції Міжнародного фестивалю Docudays UA з прав людини, дуже різні за змістом, сюжетом, технологією. Вони зачіпають різні теми і проблеми, цікаві та корисні не тільки з точки зору правової просвіти, але і як твори документального кіномистецтва. Фільми вчать робити усвідомлений вибір між якісним кіно і так званим ширвжитком, формуючи активну соціальну і громадянську позицію у глядача. Всі покази фільмів обов'язково супроводжуються правопросвітницькими заходами: дискусіями, зустрічами з експертами та правозахисниками. Документалістику Docudays UA неможна подивитися по телевізору або скачати з Інтернету, авторські права на фільми належать фестивалю. Кіноклуб працює кожну першу неділю місяця о 13.00. Телефон для довідок 098 84334636

1

2

"Розмовний англійський клуб для початківців «Friday evening» "

Розмовний англійський клуб для початківців «Friday evening» Центральної бібліотеки ім. В.Г. Короленка - це реальна практика мови, яка включає в себе діалоги між учасниками клубу, перегляди навчальних роликів, веселі ігри. Все це допомагає поліпшити свої розмовні навички та подолати той самий мовний бар'єр. Члени розмовного англійського клубу для початківців «Friday evening» не заучують слова і правила, а вивчають правила, використовуючи онлайн-ресурси. Поповнюють свій словниковий запас з контексту онлайн-уроків, повторюючи з певними інтервалами нові слова, словосполучення і речення на засіданнях. З першого уроку вони будують повноцінні фрази, поступово ускладнюючи свою англійську мову.

1

11

111

"Розмовний французський клуб"

Цікаві розвиваючі ігри, спілкування, приємна і гостинна атмосфера - все це в приміщенні електронної бібліотеки. По середах о 16.00 всіх охочих запрошує розмовний французсбкий клуб.

3

3

3

Ігротека в бібліотеці

Запрошуємо усіх у нову еру розваг!

Сенсорні ігри нового покоління Xbox + Kinect та музичний килимок X-TREME Dance PAD здивують вас своїми можливостями, вони дозволять управляти іграми за допомогою жестів та рухів тіла!

Оберіть самі – гонки, стратегії, імітації спортивних турнірів і танці. Ваш відпочинок пройде активно і весело!

Вас чекають настільні топові ігри:

* вибухові і шалено веселі - «Зрозумій мене», КА-ЗА-ЗЯ-КА, Твістер;

* стратегічні, економічні для досвідчених гравців і новачків - «Битва інтелектів», «Монополія»,  «UNO» та ін.

Вони допоможуть зануритися в атмосферу світу fantasy і стати профі у вирішенні головоломок. Відчуй себе переможцем!

Приємну і затишну атмосферу доповнить безкоштовний Wi-Fi.

Чекаємо на вас! Приходьте з друзями, з сім'ями.

Знаємо точно: кожен знайде для себе щось цікаве!

Приєднуйтесь та слідкуйте за новинами у  Фейсбуці: Центральна міська публічна бібліотека ім. В.Г. Короленка м. Маріуполь

3

4

5

2

1

Клуб за інтересами "HAND MADE"

Клуб за інтересами «HAND MADE» - це відкрите громадське об'єднання любителів рукоділля, бажаючих розвивати свої творчі здібності.
Клуб розрахований на широку аудиторію.
Мета клубу: розширення кола спілкування, допомога в розкритті творчого потенціалу, освоєнні нових видів рукоділля та обмін досвідом.
Програма клубу розроблена на рік з урахуванням побажань членів клубу. Програма включає: майстер-класи з папероплетіння з газетних трубочок, паперокручення (квіллінг, модульне орігамі), виготовлення букетів з гофрованого паперу та ін.
Для проведення майстер-класів запрошуються досвідчені рукодільниці міста.

Засідання клубу відбуваються щонеділі з 12-00 до 14-00 в читальній залі Центральної бібліотеки ім. В. Г. Короленка.

1

22

222

Клуб вихідного дня "РАКУРС"

Клуб вихідного дня «Ракурс» - це відкрите громадське об'єднання жителів Маріуполя, любителів кіно і літератури, яке є добровільним, самоврядним.
Клуб розрахований на широку аудиторію.
Мета клубу:
Створення умов для цікавого і корисного дозвілля, повноцінної реалізації особистості в умовах атмосфери позитивної критики та обговорення кіно і літератури серед членів клубу.
Кіносеанси відбуваються в секторі періодичних видань Центральної бібліотеки ім. В. Г. Короленка. У програмі передбачається показ документальних і художніх стрічок, авторського кіно, екранізації літературних творів.
Акцент в програмі зроблено на класику - українську, радянську і зарубіжну.
Режим роботи: щосуботи з 14-00 до 16-00, вхід вільний.

Мобільна галерея "Світ захоплень"

Мобільна галерея «Світ захоплень» створена у читальному залі для того, щоб надати можливість талановитим мешканцям Маріуполя проявити себе та показати іншим свої творчі успіхи та досягнення.В рамках Мобільної галереї можна безкоштовно продемонструвати вироби мистецтва, створені власними руками, а також побачити творчі роботи інших аматорів.

4

Ізостудія

Творчі люди, що бажають навчитися малювати, можуть відвідати майстер-класи з живопису в ізостудії Центральної міської бібліотеки ім. В.Г.Короленка. Курірує майстер-класи професійна художниця, член Національної спілки художників України, викладач Художньої школи ім. А.І. Куїнджі Надія Цупрікова.

Слідкуйте за новинами у  Фейсбуці: Центральна міська публічна бібліотека ім. В.Г. Короленка м. Маріуполь

3