Головна сторінка » Міжнародний фестиваль

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Наприкінці 2015 року ЦБ ім.. В.Г. Короленка отримала перемогу в спільному конкурсі програми «Бібліоміст» та Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA , направленого на сприяння активізації діалогу про права людини в українському суспільстві шляхом надання бібліотекам медіа-інструментів та методології для підвищення рівня поінформованості громадян України в галузі прав людини.

Завдяки перемозі 12 лиспопада в Цб ім. В.Г.Короленко стартував XII міжнародний мандрівний фестиваль документального кіно про права ЛЮДИНИ DOCUDAYS UA У МАРІУПОЛІ. Григорій Курачіцкій, голова правління Громадської організації «Приазовська правозахисна група», координатор фестивалю Docudays UA оголосив про відкриття XII Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини DOCUDAYS UA.

Глядачі зможуть поспілкуватися з відомими правозахисниками, діячами культури та митцями. Організатори влаштовують тематичні дискусії та обговорення для того, щоб перегляд фільму спонукав до аналізу піднятою в ньому проблеми і пошуку оптимального шляху її вирішення на локальному та державному рівнях.

14

15

16

17