Головна сторінка » Бібліотечні заходи

Літературно-мистецька презентація

Пусть будет на душе у вас весна – в любое время года!

А в вашем доме – каждый час – царит прекрасная погода!

 

На вулиці зима і сніг, а в маріупольській Центральній бібліотеці ім. В.Г. Короленка весна яскрава, квітуча і поетична. Тут в теплій атмосфері читального залу відбулася літературно-мистецька презентація нової поетичної збірки «Весняний спів у спалахах заграв» Віктора Федорова, члена Міжрегіонального союзу письменників України, лауреата Міжнародної літературної премії ім. Григорія Сковороди та музичної премії ім. Сергія Прокоф'єва, члена поетичного клубу «Прометей». Подібні зустрічі талановитий майстер слова проводить кожного разу, коли у світ виходить його нова книга. На презентацію шостого збірника віршів прийшли не тільки любителі поезії, музиканти, поети, літератори, а й бійці полку спеціального призначення «Азов», щоб провести вечір в приємній обстановці і послухати твори автора.

З великим інтересом учасники поетичного вечора слухали у виконанні Віктора Федорова вірші з нової збірки «Весняний спів у спалахах заграв». Автор об'єднав під однією обкладинкою вірші про кохання, вірші громадянського звучання, вірші-роздуми. Поезія автора збірки сповнена добра, життєвої енергії та оптимізму. Віктор Олександрович вільно пише як  українською, так і російською мовами, вміло використовує їх багатство.

На презентації автор ділився історією створення нової книги, розкривав секрети поетичного мистецтва, говорив про сокровенне. Протягом усього вечора на великому екрані присутні могли спостерігати барвисті анімаційні слайди з фотографіями і поетичними рядками Віктора Олександровича.

Вірші Віктора Федорова звучали і у вигляді пісень. Ліричну ноту смутку в творчий вечір додав Сергій Бендрик, виконавши свої музичні композиції на вірші Віктора Федорова. Пісні «Келихи червоного вина ...», «Серенада» та інші заслужили овації залу.

 

Представляємо до вашої уваги кілька віршів, що  увійшли до збірки.

 

Уривок з віршу «Пісня весни»

«Хай  заграють  в  душі  твоїй  струни,

Переповнені  дум  і  надій,

Запалають, як  грона  калини 

Всі  чуття  в  щедрій  долі  твоїй…»

 

Уривок з віршу «Приліг  на  землю,  на  траву  зелену…»

«Приліг  на  землю,  на  траву  зелену

І  слухаю  з  глибин  її  могутній  ритм,

У  чарах  мрій  аж  до небес  полинув,

Плету  мереживо  із  таємничих  рим…»

 

Уривок з віршу «Тарасу Швченку»

«Кладіть  героям  пишні  квіти,

Хай  світла  пам’ять  не  згаса,

Та  все  ж  не  треба  забувати,  -

Всю  правду  знають  небеса…»

 

Більш детально ознайомитися з творчістю поета В. Федорова можна в Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Короленка (пр. Миру, 93-б).

Збірник «Весняний спів у спалахах заграв», подарований автором, займе гідне місце у фонді бібліотеки.

1

2

2

 

21 Грудня 2018