Головна сторінка » Бібліотечні заходи

Презентація поетичної збірки

У літературно-музичній вітальні Центральної міської бібліотеки ім. В. Г. Короленка відбувся музично-поетичний вечір, присвячений презентації четвертої колективної збірки «Приазовський світанок» поетичного клубу «Світанок». Лейтмотивом зустрічі могли б стати поетичні рядки «Стихи читают при свечах ... Стихи и свечи ... Что может лучше передать желанье встречи ...?». На столі нова збірка, свічки в свічниках ...  в затишному читальному залі зібралися на свято поезії добрі друзі бібліотеки, творчі люди, небайдужі до лірики, музики, живопису та красі природи.

         «Ми знову раді зустрічі з Вами. Постараємося подарувати Вам гарний настрій, позитивні емоції, а вони просто необхідні в наш непростий час», - такими словами розпочала вечір ведуча Людмила Малиновська.

У цей вечір прозвучали кращі філософські, романтично-ліричні вірші з нової збірки. Голос самобутніх поетів негучний, але проникав в саму душу. Кожен автор по-своєму передавав глибину почуттів і красу побаченого.

Своїми виступами порадували Ирада Керімова, Сергій Миронов і Едуард Гауф, їх пісні заслужили овації залу.

         Натхненні декламацією віршів, члени інших літературних клубів також із задоволенням читали свої твори. Особливе захоплення у слухачів викликала надзвичайно артистичне читання Ольги Шуцької.

         Фотопрезентація, квіти, подарунки, музичні номери, привітання, а головне – нова книга, – все це стало справжнім святом для всіх присутніх. Вони дякували організаторам зустрічі за отриманий заряд енергії від спілкування з творчими людьми і за чудово проведений вечір.

1

2

 

19 Грудня 2018