Головна сторінка » Бібліотечні заходи

День матері

«Якщо говорити між нами, то все починається з мами» - ці ніжні і добрі слова Миколи Пономаренко, українського поета стали епіграфом до літературної години «Все на землі від Материнських рук», яку провели співробітники Центральної бібліотеки ім. В.Г. Короленка для ветеранів праці в реабілітаційному центрі міської лікарні № 3.

Приводом для зустрічі стало чудове травневе свято - День матері, яке дало  можливість висловити подяку і повагу жінкам за щоденну материнську працю, турботу, ласку і любов. Відкрила зустріч бібліотекар Анастасія Коряченко розповіддю про історію свята, його традиції, і про образ матері в художній літературі.

У мистецтві є одна свята сторінка, дорога і близька кожному не зачерствілому серцю, будь якій душі - вірші і пісні про матір. Зворушливі поетичні рядки маріупольських поетів Анатолія Кравчука та Олександра Сигачева, присвячені матері, прозвучали у виконанні бібліотекаря Тетяни Луніної. Слухачі із задоволенням згадували вірші письменниці Олени Благініної, до болю знайомі кожному з дитинства.

Зустріччю, яка пройшла в теплій і дружній обстановці та принесла масу позитивних емоцій, залишилися задоволені всі - і учасники Терцентру, і звичайно бібліотекарі.

1

 

13 Травня 2018