Головна сторінка » Бібліотечні заходи

Пенсійна реформа в питаннях і відповідях

13 квітня в читальному залі Центральної міської бібліотеки ім. В.Г. Короленка в рамках Всеукраїнського тижня правових знань відбувся День інформації «Пенсійна реформа в питаннях і відповідях».

Закон № 2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» викликав великий резонанс в суспільстві, тому співробітники бібліотеки саме цьому питанню присвятили захід. Пенсійна реформа в Україні, крім нових вимог до пенсійного віку і страхового стажу, привела до комплексних змін в системі пенсійного забезпечення, в т.ч. до змін в процедурі нарахування та індексації пенсій. Все це призвело до виникнення безлічі питань у нинішніх і майбутніх українських пенсіонерів. Люди хочуть знати, чого їм очікувати від нової пенсійної реформи.

На Дні інформації були присутні читачі бібліотеки, мешканці міста, представники комітетів самоорганізації населення, ОСББ. Провідні фахівці Пенсійного фонду: Бірченко Маргарита Миколаївна і Левицька Тетяна Миколаївна розповіли про нововведення в системі пенсійного забезпечення, а потім відповіли на численні запитання присутніх. Гості заходу відзначили, що бібліотека – єдиний у своєму роді заклад, де без будь-яких умовностей можна отримати корисну інформацію, адже щоб отримати консультацію фахівця, необхідно або вистояти чергу, або за певний період часу зареєструватися на прийом.

Крім того, про те, як забезпечити собі вищу пенсію, а саме про пенсійні накопичувальні програми страхової компанії «АСКО-ЖИТТЯ» розповіла представник цієї компанії Глазкова Вікторія Віталіївна.

Бібліотекарі підготували книжкову виставку по Пенсійній реформі, на якій представили нові цікаві інформаційні матеріали, розповіли про ресурси бібліотеки з права і бібліотечні послуги, що надаються.

1

2

 

19 Квітня 2018