Головна сторінка » Бібліотечні заходи

Різдвяна квітка пуансеттія

2 грудня в Центральній бібліотеці ім. В. Г. Короленка відбувся майстер-клас зі створення мексиканської красуні – пуансеттії з фоамірана. Майстер-клас відбувся в рамках реалізації проекту «MRPLife: Знайомимось, гуртуємось, розвіваємось» за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції в Україні.

В останні час пуансеттія стала дуже популярною рослиною, що втілює різдвяну або Віфлеємську зірку. Ця червона красуня розпускається в кінці грудня і зберігає яскраві оцвітини аж до весни. Паунсеттія буває різних кольорів – рожева, молочна, біла, а найпопулярніший колір – червоний.

Напередодні новорічних свят для майстер-класу по роботі з фоаміраном був обраний саме ця червона квітка. Фоаміран – декоративний матеріал, що має унікальні властивості, еластичний і м'який на дотик. Він здатний злегка розтягуватися, а при впливі тепла приймати і запам'ятовувати нову форму.

Всі учасники майстер-класу без зусиль справилися із завданням, зробивши цю прекрасну різдвяну квітку своїми руками. До того ж зарядилися хорошим настроєм і бажанням продовжувати творити унікальні речі з фоамірана.

 

06 Грудня 2017