Головна сторінка » Бібліотечні заходи

Тепло сердець – дітям в подарунок

Центральна бібліотека ім. В.Г. Короленка стала для маріупольців справжнім сімейним дозвіллєвим центром. Для будь-якого віку, на будь-який смак тут є література, інформація, сервіси та послуги: дитячі свята й освітні курси, зустрічі з письменниками та юридичні консультації, рукодільні майстер-класи і літературний музей – все зібрано і гармонійно уживається тут під одним дахом.

Ось і одне з найбільш зворушливих сімейних свят України – День усиновлення – маріупольці зустрічали в стінах улюбленої бібліотеки.

30 вересня бібліотечний читальний зал був переповнений: міські дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім'ї міста, працівники соціальних служб і небайдужі до чужих бід городяни зібралися на теплу, дружню зустріч. Всіх, хто прийняв у свою сім'ю, в своє серце дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, привітали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Михайло Когут і депутат міської ради Ніна Павлюк. Сім'ї отримали квіти, подарунки та солодкі гостинці для дітей.

У відповідь подарунком для всіх гостей свята став виступ вихованців дитячого будинку сімейного типу родини Лариси Обзор – маленького «ансамблю ложкарів». Після оплесків юним артистам було зроблено декілька загальних фото на пам'ять (вмістити всіх на одній фотографії ніяк не вдавалося!). Потім дорослих запросили на семінар «Розвиток сімейних форм виховання». А дітлахів чекала маса приємних сюрпризів. Пограти, пострибати і навіть побігати можна було в бібліотеці-ігротеці. Тут увазі хлопчиків і дівчаток були представлені суперсучасні сенсорні ігри, ціла скарбниця настільних ігор, гігантський м'який «пазл» - кубик Сома, твістер і багато іншого. Для старших дітей бібліотечні майстрині-рукодільниці провели майстер-клас «Серце-квітка» в техніці орігамі. А найменших запросили до затишного бібліотечного «кінозалу» на перегляд улюблених мультфільмів.

Як і будь-яке свято у великій родині, День усиновлення пройшов в бібліотеці шумно, весело і яскраво. Розчервонілі, щасливі дитячі обличчя стали найкращим підтвердженням того, що все –  «на відмінно». Єдине ж, про що жалкували і гості, і організатори – швидкість, з якою пролетів час.

Однак будь-яке розставання – це шанс провести ще одну зустріч. А двері бібліотеки завжди відкриті для своїх юних друзів та їхніх батьків!

 

04 Жовтня 2017