Головна сторінка » Бібліотечні заходи

Рідна Донеччина

Завсідники клубу вихідного дня «Ракурс» Центральної бібліотеки ім. В.Г. Короленка взяли участь в віртуальній подорожі «Рідна Донеччина», приуроченій до 85-річчя утворення Донецької області.
2 липня 1932 року Маріупольський, Артемівський, Луганський, Сталінський і Старобільський округи УРСР об'єдналися в Донецьку область. Спочатку обласним центром був призначений Артемівськ, а вже через два тижні – Сталіно. Ще через п'ять років Донецька область була розділена на Сталінську і Ворошиловградську.
Донеччина – це не тільки шахти і заводи, в області є цікаві місця: унікальні крейдяні гори і сосни, красиві степи і квітучі луки, прекрасні річки Сіверський Донець, Кальміус, Азовське море. Учасники віртуальної подорожі побували в заповідниках «Святі гори», «Хомутовський степ», «Клебан-Бик» і «Меотида», на Костянтинівському конезаводі, Краматорському заводі ретроавтомобілів, Дружківському парку скульптур, в грецьких селах Приазов'я - Ялті і Урзуфе.
Клубівці залишилися задоволеними цікавою «подорожжю». «Може, і є прекрасніші і красивіші краї, але рідна Донеччина – найкраща, наймиліша, неповторна!», - сказав завсідник «Ракурсу» Михайло Іванович Шевченко. Кожному мила своя сторона!

1

 

05 Липня 2017