Головна сторінка » Бібліотечні заходи

Territory of creativity

Нова виставка відкрилася в Мобільної галереї «Світ захоплень» Центральної міської бібліотеки ім. В.Г. Короленка. Творчі роботи презентувала в день свого двадцятиріччя молода художниця Оксана Сополева.

Виставка отримала назву «Territory of creativity». Представлені на ній 35 картин виконані маслом, акриловими фарбами, тушшю, ролерною ручкою, є й об'ємні роботи в змішаній техніці. Елементи сюрреалізму – характерні риси живопису і графіки молодої художниці. «Кругообіг життя», «Ламай систему», «Чутки», «Біль», «Друге обличчя», серія портретів «Гра образів» – назви робіт говорять самі за себе. Це філософські мотиви, психологія, перевтілення і асоціації. Почесне місце Оксана відвела на виставці картині «Таємне».

Тепло і душевно пройшов в Мобільної галереї вернісаж. Ведуча представила молоду художницю, а дівчина провела невеличкий екскурс по своїй творчості, розповіла, як нелегко їй було зважитися виставити свої роботи на показ і як їй допомагає вивчення психології в Маріупольському державному університеті. Привітала з першою персональною виставкою свою дочку Анжела Олександрівна Якубенко. Вона розповіла про зародження творчих здібностей дочки і про її навчання в художній школі ім. А. Куїнджі. Художниця Галина Гарькіна, член Національної спілки художників України, з захопленням відгукнулася про роботу молодої художниці в АРТ-центрі Благодійного фонду «Карітас», де Оксана Сополева вчить дітей з Центру опіки та буферної зони основам малювання.

На вернісажі звучали пісні відомого маріупольського автора і виконавця Андрія Ходоса. Він також високо оцінив творчість Оксани і побажав їй подальшого невпинного зростання. Бібліотекарі подарували молодій художниці пам'ятний персональний буклет. Було багато квітів, хороших щирих слів і побажань великих творчих успіхів.

Виставка буде відкрита до 11 листопада, вхід вільний.

1

1

1

1

 

18 Жовтня 2017