Головна сторінка » Бібліотечні заходи

«Квітуче місто» в Центральній бібліотеці ім. В.Г. Короленка

                  Напередодні Всесвітнього Дня квітів в Центральній бібліотеці ім. В.Г. Короленка зібралися представники громадської спілки «Зелений центр Метінвест» і активісти комітетів самоорганізації населення міста – потенційні учасники конкурсу «Квітуче місто».
                  Бібліотекарі розповіли про історію «квіткового» свята, звернули увагу гостей на виставку творчих робіт учнів художнього відділення Маріупольської школи мистецтв, в яких мальоване різноманіття квіткової флори також присвячене Всесвітньому Дню квітів. Гості бібліотеки дізналися про те, що свято відзначається в день весняного рівнодення. Вважається, що саме 21 березня щорічно відбувається зміна біологічного ритму планети і оновлення природи. У Північній півкулі починається весна, і з'являються її перші прикмети, найніжніші, найпрекрасніші створення флори – квіти.
                   Координатор громадського союзу «Зелений центр Метінвест» Сергій Магера розповів про конкурс «Квітуче місто», що стартував 15 березня, і про його номінації «Квітучий балкон», «Квітуче вікно» і додану в новому сезоні номінацію «Квітучий палісадник». Ландшафтний дизайнер підприємства «Азалія-Нова» Катерина Стремоухова ознайомила маріупольців з основними правилами створення квіткових композицій, догляду за квітами, порекомендувала рослини з урахуванням місцевого клімату.
                    До уваги маріупольців була також представлена ​​література з фондів ЦБ ім. В.Г. Короленка зі створення квітучого саду, вирощування кімнатних, садових квітів, квіткового аранжування. На завершення зустрічі практично всі любителі квіткових композицій отримали в подарунок від «Зеленого центру Метінвест» «квіточки в горщиках» - для подальшого натхнення і позитивного настрою.

1

2

 

22 Березня 2017