Головна сторінка » Електронна доставка документів

Електронна доставка документів

Для того, щоб скористатися Електронною доставкою документів, Ви маєте зареєструватися на сайті

За допомогою служби електронної доставки документів (ЕДД) Ви можете зробити замовлення на електронні копії таких видів документів з наших фондів:

 • статті з газет і журналів;
 • законодавчі документи;

Правила користування:

 1. Електронне копіювання документів і доставка копій за допомогою комп'ютерних мереж виконується за замовленнями колективних (бібліотек-посередників) та індивідуальних користувачів.
 2. Замовлення направляються у формі бібліографічного опису із вказівкою для періодичних видань: назви, року, номера, автора і назви статті, сторінок (до 10 сторінок), формату необхідної електронної копії (якщо формат копії не зазначений, співробітник служби ЕДД діє на свій розсуд). Для одержання законодавчого документа необхідно вказати назву документа або його частину, вид документа (закон, постанова, указ, інструкція й т.д.), рік, номер. При відсутності одного або декількох реквізитів збільшується термін виконання довідки.
 3. Сканування  документів здійснюється з роздільною здатністю 200 dpi.
 4. Формати копіювання –  pdf, jpg.
 5. Розпізнавання тексту не здійснюється, замовникові направляється графічне зображення.
 6. Після одержання замовлення і перевірки наявності необхідного джерела  у фонді, замовникові направляється повідомлення про можливість виконання замовлення.         
 7. Замовлення виконується протягом 1-3  днів.   
 8. Електронні копії документів  пересилаються по e-mail на указану замовником адресу.    
 9. Отримані з бібліотеки електронні копії видань дозволяється використовувати  тільки для наукових і освітніх  цілей. Забороняється тиражувати отримані копії, відтворювати їх у будь-якій іншій формі, крім однократної роздруківки електронного файлу, передавати на будь-якій основі отримані копії іншим особам або організаціям відповідно до Закону про Авторське право і суміжні права.

Питання і пропозиції щодо організації електронної доставки інших видів документів слід направляти за адресою marlibrary@ukr.net