Головна сторінка » Бібліоміст

Бібліоміст

Бібліоміст - це партнерська робота Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства культури України та Української бібліотечної асоціації, на підтримку якої Фундація Білла та Мелінди Гейтс надала грант на суму 25 мільйонів доларів США. Для сприяння досягненню цілей програми, корпорація Microsoft безкоштовно передасть публічним бібліотекам України програмне забезпечення на суму близько 9 мільйонів доларів США. Проект «Бібліоміст» покликаний перетворити публічні бібліотеки на сучасні громадські центри та підвищити роль бібліотек в українському суспільстві. Це програма, серед основних завдань якої – покращення доступу населення до інформації шляхом обладнання публічних бібліотек технікою; навчання бібліотекарів з метою підвищити якість послуг для відвідувачів; розвиток спроможності бібліотек представляти свої інтереси та отримувати необхідні громаді ресурси, а також формування у суспільстві розуміння ключової ролі бібліотек і необхідності їх підтримувати.

ЦБС для дорослих м. Маріуполя стала переможцем четвертого  раунду конкурсу "Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету", організованого Програмою "Бібліоміст". Бібліотеки Маріуполя отримали 15 комплектів сучасної техніки. До комплектів техніки також входять сканери, принтери, веб-камери та навушники.  З лютого 2013 р. нові бібліотечні послуги з використанням безкоштовного доступу до Інтернету надаються у бібліотеках-філіях №1, №3, №4, №13

Завдяки програмі "Бібліоміст"  бібліотеки ЦБС для дорослих м. Маріуполя в 2016 році додатково безкоштовно отримали ліцензійне програмне забезпечення від «Microsoft».

5

6

7

8