План масових заходів КУ "ЦБС для дорослих" на 24 - 30 квітня

 

Катерина Немира. Творча зустріч

27 квітня о 1400 центральна бібліотека ім. В.Г. Короленка запрошує на творчу зустріч з Катериною Немира (місто Новий Яричів Львівської області). Це відома в Україні та за кордоном скульптор, письменниця, педагог, цікава людина. Для маріупольців та гостей міста Катерина Немира презентує свої книжки «Іногда» та «Кольорові оповіді». Через історичні зрушення, через чорний хід вона проведе у життя маленької людини, що пробивається крізь бурю буття. Мова автора зрозуміла й об’ємна, характери багатошарові та багатогранні.

Ніщо не зрівняється зі спілкуванням наживо.

Вхід вільний.

Весняний дебют

  Весна - пора надій. Це час, коли від сну прокидається не тільки природа, а й душа людини. Вона подібно до першого весняної квітки розквітає і перероджується. В унісон з природою Мобільна галерея «Світ захоплень» Центральної бібліотеки ім. В.Г. Короленка відкриває 5 квітня в 14-00  нову виставку - «Весняний дебют».
Кожен художник мріє виставити свою картину на показ, щоб почути як позитивні, так і негативні відгуки, коментарі щодо його роботі. Учасники виставки «Весняний дебют»: Мілана Жиліна, Карина Галецька, Аліна Кацай і Марія Демиденко. Дівчата – початківці, учні випускного класу художнього відділення Маріупольської школи мистецтв (преп. Макаренко Л.В.). Для експозиції в бібліотечній галереї ними представлені дуже цікаві творчі роботи: пейзажі, портрети, натюрморти, тематичні композиції, асоціативні роботи.
Мобільна галерея «Світ захоплень» запрошує маріупольців і гостей міста познайомитися з творчістю «весняних дебютанток», зарядитися їх молодістю і натхненням, оновити свою душу.
Виставка буде відкрита до кінця квітня.
Вхід вільний.

 

Ігротека в бібліотеці

Запрошуємо усіх у нову еру розваг!

Сенсорні ігри нового покоління Xbox + Kinect та музичний килимок X-TREME Dance PAD здивують вас своїми можливостями, вони дозволять управляти іграми за допомогою жестів та рухів тіла!

Оберіть самі – гонки, стратегії, імітації спортивних турнірів і танці. Ваш відпочинок пройде активно і весело!

Вас чекають настільні топові ігри:

* вибухові і шалено веселі - «Зрозумій мене», КА-ЗА-ЗЯ-КА, Твістер;

* стратегічні, економічні для досвідчених гравців і новачків - «Битва інтелектів», «Монополія»,  «UNO» та ін.

Вони допоможуть зануритися в атмосферу світу fantasy і стати профі у вирішенні головоломок. Відчуй себе переможцем!

Приємну і затишну атмосферу доповнить безкоштовний Wi-Fi.

Чекаємо на вас! Приходьте з друзями, з сім'ями.

Знаємо точно: кожен знайде для себе щось цікаве!

Приєднуйтесь та слідкуйте за новинами у  Вконтакте https://vk.com/club103051497

3

4

5

2

1

 

Клуб за інтересами "HAND MADE"

Клуб за інтересами «HAND MADE» - це відкрите громадське об'єднання любителів рукоділля, бажаючих розвивати свої творчі здібності.
Клуб розрахований на широку аудиторію.
Мета клубу: розширення кола спілкування, допомога в розкритті творчого потенціалу, освоєнні нових видів рукоділля та обмін досвідом.
Програма клубу розроблена на рік з урахуванням побажань членів клубу. Програма включає: майстер-класи з папероплетіння з газетних трубочок, паперокручення (квіллінг, модульне орігамі), виготовлення букетів з гофрованого паперу та ін.
Для проведення майстер-класів запрошуються досвідчені рукодільниці міста.

Засідання клубу відбуваються щонеділі з 12-00 до 14-00 в читальній залі Центральної бібліотеки ім. В. Г. Короленка.

1

2

3

Клуб вихідного дня "РАКУРС"

Клуб вихідного дня «Ракурс» - це відкрите громадське об'єднання жителів Маріуполя, любителів кіно і літератури, яке є добровільним, самоврядним.
Клуб розрахований на широку аудиторію.
Мета клубу:
Створення умов для цікавого і корисного дозвілля, повноцінної реалізації особистості в умовах атмосфери позитивної критики та обговорення кіно і літератури серед членів клубу.
Кіносеанси відбуваються в секторі періодичних видань Центральної бібліотеки ім. В. Г. Короленка. У програмі передбачається показ документальних і художніх стрічок, авторського кіно, екранізації літературних творів.
Акцент в програмі зроблено на класику - українську, радянську і зарубіжну.
Режим роботи: щосуботи з 14-00 до 16-00, вхід вільний.

4

Доки є книги і бібліотека, Ви не самотні!

Вхід за читацькими квитками.

Детальний розклад зустрічей ви можете дізнатися за тел. 34-45-66.

Клуб вихідного дня “Калейдоскоп спілкування”

Центральна бібліотека ім. В.Г. Короленка запрошує цікаво, весело і з користю провести вихідні дні. Наше життя повне стресів і одноманітності, нудьги, втоми і сірої буденності.

Зміна обстановки, настільні ігри, цікавий фільм, віртуальні подорожі та нові знайомства — це те, що гарантовано допоможе Вам отримати заряд бадьорості та гарного настрою.

У програмі нашого клубу маса цікавих проектів, які неодмінно вас зацікавлять.

Вхід за читацькими квитками.

Чекаємо вас за адресою: пр. Леніна 93-б в Центральній бібліотеці ім В.Г. Короленка щонеділі з 14-00-16-00.

Довідки за тел. 34-45-66